Ledelse og ansatte

Ledelsen

Knut Jørgen Kopperud, rektor
Knut.jorgen.kopperud@ude.oslo.kommune.no
Sidsel Holm Bye, assisterende rektor
sidsel.holmbye@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsledere

Bård Olav Johannessen, avdelingsleder for realfag, trinnleder for Vg2
bard.olav.johannessen@ude.oslo.kommune.no 
Kristin Lindaas, avdelingsleder for norsk og engelsk, trinnleder for Vg1
kristin.lindaas@ude.oslo.kommune.no
Beatrice Blom, avdelingsleder for fremmedspråk, trinnleder for  Vg3
beatrice.blom@ude.oslo.kommune.no 
Anne Gudmundstuen, administrativ leder
anne.gudmundstuen@ude.oslo.kommune.no

Administrasjon

Hanne Verløy, sekretær
hanne.verloy@ude.oslo.kommune.no

Studieleder

Roar Aunvold
roar.aunvold@ude.oslo.kommune.no

Rådgivere
Torill Dahl Linnsund
torill.dahl.linnsund@ude.oslo.kommune.no
Marit Lade Stenvaag
marit.lade.stenvaag@ude.oslo.kommune.no

Bibliotek

Silje Jacobsen, bibliotekar
silje.jacobsen@osloskolen.no

Drift

Espen Paulsen, vaktmester
espen.paulsen@ude.oslo.kommune.no
Tahir Darlishta, renholdsleder
tahir.darlishta@osloskolen.no
Michael Aase, konsulent og systemansvarlig
michael.andre.aase@ude.oslo.kommune.no