Ledelse, kontor og drift

Ledelsen

Knut Jørgen Kopperud, rektor
knut.jorgen.kopperud@osloskolen.no

Sidsel Holm Bye, assistrende rektor
sidsel.bye@osloskolen.no

Avdelingsledere

Kristin Lindaas, avdelingsleder for norsk og engelsk, trinnleder for Vg3
kristin.lindaas@osloskolen.no

Beatrice Blom, avdelingsleder for fremmedspråk, trinnleder for  Vg2
beatrice.blom@osloskolen.no

Bård Olav Johannessen, avdelingsleder for realfag, trinnleder for Vg1
bard.olav.johannessen@osloskolen.no 

Ekaterina Kalinina, administrativ leder
ekaterina.kalinina@osloskolen.no

Administrasjon

Hanne Verløy, sekretær
hanne.verloy@osloskolen.no

Michael Aase, konsulent
michael.aase@osloskolen.no

Studieleder 

Roar Aunvold, ansvar for inntak, fagvalg, eksamen, vitnemål
roar.aunvold@osloskolen.no

Rådgivere

Ingvild S. Kilander, Vg1: 1A, 1B, 1C, Vg2: 2A, 2B, 2C, Vg3: 3A, 3B, 3C
ingvild.kilander@osloskolen.no

Marit Lade Stenvaag, Vg1: 1D, 1E, 1F, Vg2: 2D, 2E, 2F, Vg3: 3D, 3E, 3F
marit.lade.stenvaag@osloskolen.no

Miljøarbeider

Beatriz Castrillo
Beatriz.Castrillo@osloskolen.no

Bibliotek

Silje Jacobsen, bibliotekar 
silje.jacobsen@osloskolen.no

Drift

Espen Paulsen, vaktmester
espen.paulsen@osloskolen.no

Tahir Darlishta, renholdsleder
tahir.darlishta@osloskolen.no