Ledelse og ansatte

Ledelsen

Knut Jørgen Kopperud, rektor
Knut.jorgen.kopperud@ude.oslo.kommune.no
Sidsel Holm Bye, assisterende rektor
sidsel.holmbye@ude.oslo.kommune.no

 

Avdelingsledere

Kristin Lindaas, avdelingsleder for norsk og engelsk, trinnleder for Vg1
kristin.lindaas@ude.oslo.kommune.no
Beatrice Blom, avdelingsleder for fremmedspråk, trinnleder for  Vg3
beatrice.blom@ude.oslo.kommune.no
Bård Olav Johannessen, avdelingsleder for realfag, trinnleder for Vg2
bard.olav.johannessen@ude.oslo.kommune.no 
Ekaterina Kalinina, administrativ leder
ekaterina.kalinina@ude.oslo.kommune.no

 

Administrasjon

Hanne Verløy, sekretær
hanne.verloy@ude.oslo.kommune.no
Michael Aase, konsulent
michael.andre.aase@ude.oslo.kommune.no

 

Studieleder 

Roar Aunvold, ansvar for inntak, fagvalg, eksamen, vitnemål
roar.aunvold@ude.oslo.kommune.no

 

Rådgivere

Torill Dahl Linnsund, Vg1: 1A, 1B, 1C, Vg2: 2A, 2B, 2C, Vg3: 3A, 3B, 3C
torill.dahl.linnsund@ude.oslo.kommune.no

Marit Lade Stenvaag, Vg1: 1D, 1E, 1F, Vg2: 2D, 2E, 2F, Vg3: 3D, 3E, 3F
marit.lade.stenvaag@ude.oslo.kommune.no

 

Miljøarbeider

Beatriz Castrillo
Beatriz.Castrillo@ude.oslo.kommune.no

 

Bibliotek

Hedda Grundnes Rosenberg, bibliotekar
heroa049@osloskolen.no

Silje Jacobsen, bibliotekar (permisjon)

 

Drift

Espen Paulsen, vaktmester
espen.paulsen@ude.oslo.kommune.no
Tahir Darlishta, renholdsleder
tahir.darlishta@osloskolen.no